תפריט ראשי:

חיפוש באתר:

 

פוליש ווקס

פוליש ווקס הינו פוליש הוותיק והמוכר לכולם, פוליש ווקס הוא סוג פוליש נפוץ ביותר בשל מחיר הזול יחסית לסוגי פוליש אחרים כגון פוליש קריסטל ופוליש אקרילי.
פוליש ווקס מעניק לבית מראה רענן ויחודי, ריצפה נקייה ללא כתמים ולכלוך ועם הרבה ברק.

חברת ניקיון . קום מתמחה בפוליש ווקס לחידוש מרצפות הבית הישנות.
אנו מבצעים פוליש ווקס למרצפות על ידי שימוש במכונות פוליש חדישות עם מברשת חדשה שמסתובבת במהירות ומסירה ביעילות רבה את כל הכתמים הקשים בריצפה כולל כתמי שמן.
לאחר שהברקנו את הריצפה וניקנו אותה מלכלוך אבק וכתמים נמרח את חומר הווקס מאיכות מובחרת ונחדיר אותו למרצפות תוך שימוש חוזר במכונת הפוליש עד שתקבלו ריצפה מבריקה ונקייה עם שכבת הגנה ששומרת מפני התיישנות ומפני חדירת נוזלים וספיגת כתמים לא רצויים בריצפה.

פוליש ווקס מתאים לרוב סוגי מרצפות אבן, שיש, טרצו, שומשום, אבן חלילה ועוד..
פוליש ווקס לא מבצעים לריצפות גרניט פורצלן או קרמיקה.
פוליש ווקס מתאים גם לבית וגם לעסק, הוא מותיר ריצפה מחודשת ומבריקה ומרענן את האוירה כולה.

בתום ביצוע פוליש ווקס לריצפה יש להישמע להוראות ולשמור על הריצפה שלא תבוא במגע עם מים עד חומר הווקס יספג למרצפות – לפחות שלושה ימים לא לשטוף את המרצפות.
לאחר שלושה ימים ניתן לשטוף את הריצפה, מומלץ להשתמש בחומר ניקוי שמתאים לריצפה שעברה פוליש ווקס כגון חומר ניקוי משמר ווקס של סנו וכו'…
מומלץ לחזור על פעולת פוליש בבית או בבית העסק אחת לשנה בשביל לשמור וחדש את מראה הברק בריצפה

פוליש ווקס מותיר מראה חדש לבית, ריצפה מבריקה זהו שינוי גדול לבית וכל זה ניתן לקבל במחיר נמוך.
פוליש קריסטל לעומתו עולה יותר יקר אבל תוצאות אכותיות שמחזיקות מעמד לפחות 3 שנים, בנוסף לכך פוליש קריסטל מונע החלקות ומונע סימנים בריצפה שנגרמים כתוצאה מגרירת רהיטים, שריטות  וכד'…
ריצפה שעברה פוליש ווקס ישארו עליה סימני גרירת רהיטים וחומר הווקס יוצר מעטפת חלקה שעלולה לגרום לסכנת החלקה.

צוות העובדים של חברת ניקיון .קום מתמחים בכל עבודות פוליש השונות ומבצעים את עבודתם נאמה תוך שמירה על סטנדרט גבוה של עבודה והתוצאות מושלמות.

בין שירותינו הרבים: נקיון חדרי מדרגות, ניקוי חלונות, ניקוי חניונים, ליטוש שי או אבן, ליטוש מדרגות, הדברה מפני מזיקים, הסרת שטיח מקיר לקיר, ניקוי ריצפת פי.וי.סי ועוד…

חברת ניקיון .קום מספקת שירותים הן ללקוחות פרטים והן ללקוחות במגזר עיסקי, אנו עובדים בכל שעות היום על מנת להתאים לבית העסק של הלקוח, בחברתנו שומרים על סטנדרט גבוהה של עבודה ועמידה בלוחת זמנים שנקבעו עם הלקוח מראש.

כל עבודות הפוליש השונות מתבצעות תוך שימוש במיטב החומרים מהחברות המובילות והנפוצות בשוק הפוליש והניקיון, כל המיכשור חדיש ועובר בדיקות תקופתיות.

והכי חשוב !

 צוות עובדים וותיק ומנוסה בכל עבודות הפוליש השונות.