חברת ניקיון בחדרה

חדרה היא עיר במחוז חיפה והשרון ומונה קרוב ל100 אלף תושבים. היא נחשבת לאחת הערים הגדולות באזור הצפון, והיא כוללת מספר מתחמים מרכזיים לתעשייה, עסקים לצד בנייני מגורים וכן בתים פרטיים רבים גם כן. חברת ניקיון בחדרה שמספקת שירותים במקצועיות רבה ברחבי העיר הן ללקוחות פרטיים וכן גם ללקוחות עסקיים היא משהו שכולם מחפשים. חברת ניקיון.קום תשמח לספק לכם שירותי ניקיון מקצועיים ובלתי מתפשרים בעיר ובסביבה. לפרטים נוספים והצעת מחיר צרו עמנו קשר באתר או בטלפון ונשמח לתת לכם שירות.

חברת ניקיון בחדרה והסביבה

חברת ניקיון בחדרה – מה חשוב לבדוק טרם הבחירה?

  • ניסיון – חברה הפועלת מעל עשור לפחות בתחום הניקיון ומספקת שירותי למגזר הפרטי והעסק במסירות רבה. הניסיון משתקף גם באיכות העבודה, בהתנהלות מול הלקוחות ובתמחור נכון של העבודה. 
  • מקצועיות – חברת ניקיון בחדרה שפועלת במקצועיות רבה, מכשירה את עובדיה על סוגי חומרי הניקיון ומכשירי ניקוי מיוחדים שונים. חברה שמדריכה את עובדיה להענקת שירות מקצועי, אדיב ואחראי ללקוחות.
  • המלצות – אתם וודאי מחפשים חברה שגאה בלקוחותיה הממליצים, שהרימו את הכפפה והשאירו פידבקים או מוכנים להמליץ טלפונית על שירותי החברה בפה מלא.
  • פריסה ארצית – חברה מספקת שירותיה בפריסה ארצית לרבות באזור המרכז והצפון, וזמינה לתת שירותים באזורים אלה בכל היקף שנדרש.
  • התאמה אישית – כולם יעדיפו חברה שגמישה מאוד בסוגי השירותים שהיא מספקת ויכולה לספק לכם את השירותים בהתאם לצרכים שלכם, בין אם באופן שוטף או חד פעמי, בין אם ליום שלם, לילה או כמה שעות בלבד. 

חברת ניקיון בחדרה מחירים

סוגי פוליש נפוצים לניקיון:

זקוקים לשירותי פוליש? חברת ניקיון.קום מספקת גם שירותי פוליש למשטחים שונים, עבודות ניקיון באמצעות מכונת פוליש מתקדמת, שירותי פוליש ווקס המעניק מראה מבריק ומספק שכבת הגנה מבחינת חדירה נוזלים אל הריצוף/הרצפה. בנוסף, החברה מעניקה שירותי פוליש קריסטל שהוא היקר ביותר, אך מעניק מראה יוקרתי ומבריק לאורך שנים קדימה והוא גם עשוי מחומר שמונע החלקה. ונחשב ליקר והאיכותי ביותר מבין סוגי הפוליש, כמו גם שירותי פוליש אקרילי, שהוא סוג פוליש נוסף שמונע סימני עקבות, החלקה ואפילו עמיד בפני נוזלים שונים.

השאירו פניה

צרו עמנו קשר

שירותי החברה