ניקיון בתים בחיפה

חברת ניקיון בתים בחיפה

לא כל אחד יכול לנקות את הבית שלו בצורה יסודית. לעתים המגבלה היא פיזית, בריאותית, גופנית ולעתים המגבלה היא זמן, מוטיבציה, אפילו אלרגיה לאבק או קושי לנשום את חומרי הניקוי. לא משנה מהי הסיבה שבגינה אתם לא יכולים לדאוג לניקיון הבית שלכם, תוכלו כעת להזמין חברת ניקיון בתים בחיפה שתבצע את הניקיון עבורכם. חברת ניקיון.קום מספקת שירותי ניקיון בפריסה ארצית ובמיוחד באזור חיפה והצפון. החברה תשלח אליכם נציגים מקצועיים שאינם מעגלים פינות, ומנקים מכל הלב ברמה הגבוהה ביותר. החברה פועלת כבר שנים רבות בתחום ובעלת ניסיון רב, עושה שימוש בחומרי ניקיון ברמת האיכות מצוינת ובאישור משרד הבריאות כמובן, ומבצעת את העבודה על הצד הטוב ביותר כדי לשמור על הלקוחות מרוצים וממליצים.

ניקיון בתים בחיפה טלפון

מי צריך שירותי ניקיון בתים בחיפה? 

  • אנשים עסוקים – אנשים שאין להם את הזמן לנקות בצורה יסודית את הבית שלהם. פה ושם עוברים עם מטאטא או סמרטוט, אולם כאשר זה נוגע לניקיון יסודי של הבית עם שטיפה יסודית, חלונות, אבק, ספות, שטיחים ועוד – אין להם זמן ומעדיפים לשלם לחברת ניקיון שתבצע את העבודה.
  • אנשים מבוגרים – שאינם יכולים לבצע את העבודה מבחינה פיזית וזקוקים למנקה שיעשה זאת ויתחשב בכך שהם נמצאים בתוך הבית – ישתמש בחומרי ניקיון עדינים יותר בריח שהם מפיצים, יוודא שהרצפה יבשה לפני שילך וכו'.
  • אנשים בעלי מגבלה פיזית – שאינה מאפשרת להם לבצע את עבודת הניקיון הביתית.

צרו עימנו קשר עוד היום: 050-3112819 

ניקיון בתים פרטים בחיפה

כל כמה זמן כדאי לנקות את הבית בצורה יסודית ומה כולל הניקיון?

ניקיון הבית צריך להיעשות מדי יום ושבוע, אולם ניקיון יסודי טוב שיעשה לפחות אחת לחודש או ל-3 חודשים. יש המזמינים חברת ניקיון מס' פעמים בשנה, לפני אירוח חשוב או לפני חג הפסח לביצוע ניקיון יסודי, ויש אחרים שמזמינים מנקה אחת לשבוע לכמה שעות.

חברת ניקיון.קום תספק לכם שירותי ניקיון ברמה בינלאומית:

החברת ניקיון.קום מספקת שירותי ניקיון בתים באזור חיפה והסביבה כבר מעל עשור ומתמחה בשירותי ניקיון גם לבתים פרטיים וגם לעסקים. צרו עמנו קשר באתר או בטלפון לפרטים נוספים והצעת מחיר.

השאירו פניה

צרו עמנו קשר

שירותי החברה