ניקיון בתים

ניקיון בתים לאחר שיפוץ

בשעה טובה השיפוץ הסתיים, ואתם כבר ממש רוצים להיכנס לדירה שלכם, לחנוך את החדר החדש או הקומה החדשה, נכון? ובכן, בעקבות השיפוץ גם לאחר הניקיון הבסיסי של עובדי הקבלן, סביר להניח שנשאר לא מעט לכלוך ושאריות של טיח, מלט, אבק וכמובן טיפות צבע המלכלכות את הרצפה והפאנלים. אתם צריכים חברת ניקיון שתספק לכם שירותי ניקיון בתים לאחר שיפוץ. חברת ניקיון.קום מתמחה בניקיון בתים לאחר שיפוצים ומספקת שירותים במקצועיות רבה, עם המכשור המתקדם המתאים לביצוע העבודה. החברה תגיע עם מכונת פוליש מקצועית ואיכותית, מכשירי לחץ מים חמים/קרים בהתאם לצורך, חומרי ניקיון ברמה הגבוהה ביותר ובאישור משרד הבריאות כמובן. החברה תדאג לצחצח ולהבריק את שטח הבית המשופץ כך שתוכלו להיכנס לדירה ללא חשש מלכלוך, אבק או חיידקים.

חברת ניקיון בתים לאחר שיפוץ 

 איך להיערך? ובכן, עם סיום העבודה סביר להניח שכמות הפסולת והבלגן יהיו בהתאם לאופי השיפוץ. ככל שהוא היה יותר גדול ומסיבי, סביר להניח שיישאר יותר לכלוך, יותר צבע ושאריות טיט ומלט ידבקו בריצוף ובפאנלים ורוב הסיכויים שהניקיון הבסיסי של הקבלן ועובדיו לא יספיק. חברת ניקיון מקצועית תספק לכם ניקיון כולל של המקום ותשאיר אותו כחדש ללא כל זכר לשיפוץ. כדאי להתקשר לפחות שבוע מראש אל חברת הניקיון מהיום בו תצטרכו אותה. כמו כן תענו על שאלות של חברת הניקיון שנציגיה ידעו כמה עובדים צריך לשלוח אליכם ועם איזה מכשור. במידה ותצטרכו שירותים משלימים נוספים כמו הובלת רהיטים/שירותי הרכבה וכד' – ודאו עם חברת הניקיון האם הם יכולים לספק שירות ניקיון בתים לאחר שיפוץ או יכולים להמליץ לכם על מישהו שנותן את השירות. 

ניקיון דירה לאחר שיפוץ

מה כולל ניקיון בתים לאחר שיפוץ? חברת ניקיון.קום תספק לכם שירותי ניקיון בתים אחרי שיפוצים ברמה הגבוהה ביותר, עם כל הדרוש כדי להבריק ולצחצח את המקום כמו חדש, שתוכלו להתחיל לעשות בו שימוש בקלות ובמהירות. בין היתר יתבצע ניקיון יסודי לרצפה ולפאנלים משאריות בנייה וחומרי גלם, תתבצע שאיבה של האבק והנסורת כמו גם ניקיון של הצבע מהריצוף במידת הצורך. החברה תנקה גם חלונות, תריסים, שקעים, מפסקים, כלים סניטריים ואת גופי התאורה במקום. לבסוף הרצפה תקבל ניקיון פוליש להברקה והכנסה לשימוש.

עוד בנושא ניקיון בתים

שירותי ניקיון בתים פרטיים הוא כבר לא רק מנת חלקם של משפחות עשירות או עמידות מאוד כלכלית, וגם משפחה ממוצעת כיום יכולה לאפשר לעצמה לשכור חברת ניקיון לביצוע ניקיון שוטף או תקופתי בבית הפרטי שלהם. אנשים רבים שאינם יכולים או מעוניינים לבצע את עבודת הניקיון בבית בעצמם, יכולים כעת לשכור את חברת ניקיון.קום, המספקת שירותי ניקיון בתים פרטיים במחירים אטרקטיביים במיוחד. החברה בעלת ניסיון רב שנים בתחום ותשמח לספק לכם את השירותים המבוקשים ברמה המקצועית הגבוהה ביותר.

 חברת ניקיון בתים פרטיים

מי זקוק לשירות ניקיון בתים פרטיים?

 • אנשים מבוגרים שאינם יכולים כבר לבצע את עבודת הניקיון מבחינה פיזית או בטיחותית. במקרה כזה חברת הניקיון תצטרך להתאים את אופי העבודה גם מבחינה בטיחותית עבור הקשיש בביתו, לניקיון בטיחותי ללא סכנת החלקה או חפצים שיכולים ליפול מגובה. 
 • אנשים המוגבלים מבחינה פיזית – במקרה של נכות או מגבלה פיזית המונעת מהם לנקות את ביתם, יצטרכו אותם אנשים להזמין חברת ניקיון בתים פרטיים חיצונית שתבצע את העבודה בהתאם לכמות הפעמים שתרצה בכך.
 • אנשים שאין להם זמן או רצון לבצע את עבודות הניקיון בביתם כיוון שהם מעדיפים להשקיע את זמנם בעבודה או במשפחה שלהם, ורואים בכך בזבוז זמן כשהם יכולים לשלם למישהו אחר שיעשה את העבודה הזאת עבורם.

ניקיון בית פרטי

כל כמה זמן נרצה לנקות ומה יכלול הניקיון?

תדירות הניקיון תלויה לגמרי בכם, וברצונות שלכם לשמור על הבית נקי. ניקיון בסיסי מתבצע בבית כמעט כל יום כמו כלים, טאטוא ולעתים גם העברת סמרטוט, אולם ניקיון יסודי של חברת ניקיון או עובד ניקיון מטעם החברה יכול להתבצע על בסיס שבועי, דו שבועי, חודשי או בתדירות אחרת שנוחה לכם. יש משפחות המזמינות ניקיון יסודי מחברת ניקיון רק לפני חג הפסח או פשוט אחת לשנה.

ניקיון בית פרטי מחיר

חברת ניקיון.קום כאן עבורכם לכל צורך ובכל מחיר:

אנו בחברת ניקיון.קום נשמח לספק לכם שירותי ניקיון ברמת האיכות והאכפתיות הגבוהה ביותר, עם עובדים מסורים שמבצעים את העבודה באהבה רבה. לפרטים נוספים והצעת מחיר צרו עמנו קשר באתר או בטלפון ונשמח לעמוד לשירותכם.

אין לכם כוח, זמן או יכולת לנקות את הבית בעצמכם? יש פתרון נהדר והוא להזמין חברת ניקיון מקצועית ומנוסה שתבצע את עבודות הניקיון השנואות עליכם. חברת כמו חברת ניקיון.קום המספקת שירותי ניקיון באזור המרכז והצפון ברמת המקצועיות והמסירות הגבוהה ביותר. עובדי החברה המקצועיים יגיעו אל המקום, עם כל חומרי הניקיון והמכשור הנדרש לביצוע העבודה על הצד הטוב ביותר. נבצע את הניקיון על פי רצונות וצרכי הלקוח, ואף ניתן גם להזמין שירותי ניקיון מורחבים לניקוי ספות, שטיחים ווילונות מקצועיים עם מכשור ייעודי. לפרטים נוספים והצעת מחיר צרו עמנו קשר באתר או בטלפון ונשמח לתת לכם שירות.

שירותי ניקיון לבית חדש

מה כוללים שירותי ניקיון בית?

 • שירותי פוליש – מגוון שירותי פוליש ווקס, קריסטל או אקרילי. שירותי הפוליש ידאגו להשאיר את הרצפה בבית נקיה, מבריקה ומהודרת.
 • שטיפה בלחץ מים – אם יש צורך בניקוי שטיחים, ספות או הסרת לכלוך קשה ועקשן במיוחד, נעשה שימוש במכשיר מיוחד בלחץ מים חמים או קרים לפי הצורך. 
 • טאטוא ושטיפה של הרצפה, החדרים, המסדרונות, חדרי השירותים ועוד.
 • ניקיון הכלים הסניטריים וחדרי הרחצה.
 • ניקיון ארונות
 • ניקיון תריסים וחלונות.
 • ניקיון רשתות.
 • ועוד שירותים נוספים בהתאם להזמנה ותמחור מותאם אישית ללקוח.

שירותי ניקיון לבתים

טיפים לבחירת חברת ניקיון:

כדי שהניקיון יתבצע בצורה נכונה ובטוחה חשוב לבחור בחברת ניקיון מקצועית ומנוסה, אמינה ועם עובדים אחראיים וטובים. חברת ניקיון.קום תשמח לספק לכם את השירותים הטובים ביותר בתחום שירותי ניקיון לבית. כאשר אתם מתכוונים לבחור חברת ניקיון, חשוב לבחור בחברה מנוסה עם מספיק כוח אדם, כזו שיכולה לספק לכם את השירותים המבוקשים כולל שירותי ניקיון נרחבים בעת הצורך, במועד ובתדירות שאתם צריכים. כמו כן כדאי לבדוק המלצות על החברה באתר החברה, בגוגל מיי ביזנס, ברשתות החברתיות, ובאתרי מקצועות ואינדקסים של אנשי מקצוע שהחברה רשומה בהם. כדאי לבדוק אילו שירותי ניקיון החברה מספקת ואם היא מתמחה במתן שירותים ללקוחות פרטיים או עסקיים (או גם וגם). לפרטים נוספים והצעת מחיר אטרקטיבית לניקיון הבית בהתאם לצרכים שלכם, צרו עמנו קשר באתר או בטלפון ונשמח לעמוד לשירותכם.

 

שירותי ניקיון בית חדש הינם שירותים פופולריים וחשובים מאוד. לרוב קיים הסכם בין הקבלן לבעלי הדירה על ניקיון ופינוי פסולת השיפוץ או הבנייה לאחר העבודה ולפני הכניסה לדירה, אולם לעתים קרובות ניקיון זה אינו מספיק ואבק רב נשאר בדירה, חלקיקי טיט ומלט, שאריות צבע ושאריות נוספות של משקעי הבנייה. במקרים כאלה ואחרים חשובים להזמין שירותים של חברת ניקיון מקצועית כמו חברת ניקיון.קום המנוסה בטיפול וניקיון בבתים חדשים או בתים לאחר שיפוץ או השלמת הבנייה. החברה תגיע עם המכשור המתאים וכן כוח אדם, חומרי הניקוי וכל מה שצריך כדי לנקות ולצחצח את הדירה בצורה הטובה ביותר והמקצועית ביותר.

כמה עולה ניקיון בית חדש ? 

ניקיון בית חדש או לאחר שיפוץ

הדירה הושלמה, בין אם לאחר בניית תוספת חדשה ובין אם לאחר שיפוץ ובוודאי נשאר בה לא מעט לכלוך ואבק שהצטברו במהלך העבודה. בעלי הדירה לא יכולים להיכנס עדיין לגור בדירה מחשש בריאותי ומטעמי אסתטיקה ונוחות כמובן, במידה והדירה היא בבעלות פרטית כבר, ברור שבעלי הדירה יצטרכו להזמין את חברת הניקיון. במידה והדירה היא בבעלות קבלן, הוא סיים את העבודה וירצה לנקות אותה לפני הליך השיווק – הרי שהקבלן הוא זה שיזמין את חברת הניקיון וינחה אותה לגבי הניקיון הנדרש במקום. 

ניקיון בית חדש לאחר בנייה או שיפוץ יכלול מספר פעולות חשובות:

 • ניקיון הרצפה משאריות חומרי בניה, צבע ושמן.
 • ניקיון הפאנלים.
 • ניקיון חלונות, תריסים ורשתות.
 • ניקיון גופי תאורה.
 • ניקיון כלים סניטריים.
 • ביצוע שאיבה לאבק, נסורת, חלקיקי מתכת מברגים או מסמרים ועוד.

ניקיון בית חדש לאחר שיפוץ

ניקיון דירות לקבלן לאחר השלמת הבנייה:

קבלן המסיים לבנות בניין מגורים או בתי קרקע המיועדים לשיווק ומכירה, כעת יצטרך לדאוג לניקיונם לאחר הבנייה כדי שיוכל להציג אותם בצורה ראויה כאשר לקוחות פוטנציאליים מגיעים להתעניין בנכס. על כן, הוא יזמין חברת ניקיון שתדאג לצחצח ולנקות היטב את כל הדירות, או לפחות את הדירה המיועדת לתצוגה בתחילה. לאחר מכן יוכל להציג לראווה את הדירה לדוגמה ולשווק את הנכסים בבניין. חברת ניקיון.קום מתמחה בשירותי ניקיון לבתים חדשים ובתים לאחר שיפוץ. החברה תגיע עם כל המכשור הנדרש וכוח האדם המתאים לביצוע הפרויקט ברמת הגימור הגבוהה ביותר, ללא עיגול פינות ותדאג להכול באחראיות ובמקצועיות מלאה. לפרטים צרו עמנו קשר באתר או בטלפון ונשמח לתת לכם שירות.

השאירו פניה

צרו עמנו קשר

שירותי החברה