ניקיון משרדים בתל אביב

ניקיון משרדים בתל אביב

אם יש לכם משרד בתל אביב, אתם ודאי אתם מכירים בחשיבות של שמירה על ניקיון המשרד באופן שוטף. עובדים המגיעים לעבודה מדי יום, מנהלים לבושים בבגדים מחויטים ומכובדים, לקוחות מבקרים במשרד ועוד. כולם עושים שימוש במשרדים ורוצים ליהנות מסביבת עבודה ושהייה נקייה ונעימה. מלבד החשיבות לרושם הראשוני של הלקוחות, הרי שלמשרדים יש חשיבות מכרעת גם על שביעות רצון העובדים ממקום העבודה שלהם, מידת האפקטיביות שלהם בעבודה ועוד. חברת ניקיון.קום נותנת שירותי ניקיון משרדים בתל אביב והסביבה, שירות אמין ומקצועי ועובדים חרוצים ומנוסים.

ניקיון משרדים בתל אביב – יפו

שירותי ניקיון משרדים בתל אביב – מה הם כוללים?

את שירות ניקיון משרדים בתל אביב תוכלו לבחור בהתאמה אישית לצרכים שלכם. יש משרדים קטנים יותר הזקוקים לניקיון פעם בשבוע או שבועיים, ויש משרדים גדולים הזקוקים למנקה צמוד מדי יום, מספר שעות ביום. ניקיון המשרד כולל טאטוא, שטיפה ואפילו שימוש במכונת פוליש במקרים רבים (בהתאם לגודל המשרד והזמנת החברה). חברת הניקיון תנקה גם פאנלים, שטיחים, את חדר המדרגות ומעקות הבטיחות בהם, את לובי הכניסה למשרד ועוד. הכול בהתאם להסכם העבודה מול הלקוח. 

ניקיון משרדים בת"א

החשיבות של חברה מנוסה ומקצועית:

שימוש לא נכון בחומרי הניקיון יכול להסב נזק בריאותי הן למנקה עצמו והן לעובדים במקום. כמו כן, אלה יכולים להסב גם נזק לריצוף, לשטיחים, למכשירי החשמל ועוד. אמינות של חברת הניקיון הינה חשובה מאוד שכן העובדים יכולים גם לנסות לגנוב דברים במקרים מסוימים, וחשוב שעובדי החברה יקבלו שכר מכובד ולא יצטרכו להכתים את מוניטין החברה. הניסיון של החברה מתבטא באופן שבו עובדי החברה ונציגיה בכלל נותנים שירות ללקוח, כיצד הם מתנהלים גם מול לקוחות גדולים וביכולת לספק את העבודה גם במידה והעובד שצריך להגיע חולה, וצריך לשלוח מישהו לתגבור. חברת ניקיון.קום מתמחה בשירותי ניקיון משרדים ומספקת שירותיה גם בתל אביב ובאזור המרכז בכלל. החברה בעלת ניסיון רב שנים בתחום ומעסיקה עובדים מקצועיים בלבד. כמו כן, החברה עושה שימוש בחומרי גלם המאושרים על ידי משרד הבריאות ועובדיה אינם מערבבים חומרים העשויים להוות סיכון על השוהים במשרד. ניתן ליצור עמנו קשר באתר או בטלפון לקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית במיוחד וכמובן כדי לקבל תמיכה ותשובות לשאלותיכם.עוד בנושא ניקיון משרדים

 

עלות ניקיון משרדים במרכז עשויה להגיע גם לכמה אלפי שקלים בחודש. זה באמת תלוי בחברת הניקיון הנבחרת ואיך שהוא מעריכה את הזמן שלה- בכמות שעות העבודה שתצטרכו שירותי ניקיון למשרד שלכם, כמות ימי ההגעה, היקף העבודה ואם יש צורך במכשור מיוחד עוד עבודות לא שגרתיות כמו ניקוי ספות, פוליש לרצפה, ניקוי וילונות ועוד. חברה אשר תוכל להציע לכם הצעת מחיר אטרקטיבית במיוחד היא חברת ניקיון.קום – כדאי לכם לפנות אלינו באתר או בטלפון ונשמח לתת לכם שירות.

חברת ניקיון משרדים במרכז

איך לבחור חברת ניקיון משרדים במרכז?

  • אמינות – חשוב לבחור בחברה אמינה עם המלצות רבות ומוניטין טוב. חלק מהלקוחות יעדיפו את ניקיון המשרדים בערב ויצטרכו להשאיר מפתח למשרד לחברת הניקיון, וכמובן לסמוך עליה שעובדי הניקיון לא יגזלו או יפגעו בטעות (או שלא בטעות) ברכוש החברה. כמו כן האמינות מתבטאת גם במחיר טוב, עמידה בזמנים ועמידה בהסכם העבודה בין הצדדים.
  • מקצועיות – חברה הפועלת לניקיון במקצועיות רבה, ומבינה את החשיבות של ניקיון המשרדים וההשלכות שלהם. עובדים המבינים שחשוב לשים שילוט אזהרה כאשר ישנה סכנת החלקה, ובכלל להיזהר עם עבודות הניקיון כשיש עובדים והולכים רגל אחרים השוהים במקום. חשוב לבחור בחברת ניקיון משרדים במרכז שעובדיה מיומנים ועושים שימוש בחומרי ניקיון איכותיים וטובים.
  • הסכם עבודה – חברה שלא עובדת עם הסכם עבודה מסודר הוא משהו שאתם צריכים להתרחק ממנו. אין הסכם – אין אחראיות ומחויבות על העבודה.
  • סוגי ניקיון – אם אתם צריכים ניקיון שירותים, עבודה עם מכונת פוליש, ניקיון המשרד אחרי שיפוצים נרחבים או שירותים מיוחדים נוספים – ודאו שהחברה מספקת את שירותים אלה.
  • מחיר – כמו בכל שירות, חשוב להתייחס גם לפרמטר המחיר כאשר מחפשים חברת ניקיון. אם כי כמה מאות שקלים לפה או לשם, תרצו את החברה הטובה והאמינה ביותר גם אם השירותים שלה עולים קצת יותר.

חברות ניקיון משרדים במרכז

חברת ניקיון.קום – יש על מי לסמוך

חברת ניקיון.קום מספקת שירותי ניקיון משרדים במרכז ובצפון הארץ. החברה פועלת כבר מעל עשור בתחום, מה שמקנה לה ניסיון רב ולקוחות ממליצים רבים המרוצים משירותיה השוטפים של החברה ועובדיה. החברה פועלת תמיד לטובת שיפור והתייעלות השירות שלה ללקוחות, אספקת שירותים מקצועיים במחירים אטרקטיביים והיקף שירותי ניקיונות המאפשר לכל משרד לקבל את כל שירותי הניקיון שהוא צריך במקום אחד. אם יש לכם משרדים במרכז ואתם זקוקים לחברת ניקיון לעבודה שוטפת או מזדמנת, אנא צרו עמנו קשר באתר או בטלפון ונשמח לעמוד לשירותכם.השאירו פניה

צרו עמנו קשר

שירותי החברה