חברת ניקיון בפתח תקווה

חיפשת חברת ניקיון בפתח תקווה ?

הגעתם למקום הנכון, חברת ניקיון קום מובליה מבין חברת ניקיון בפתח תקווה בשל השירות האדיב והמקצועי, איכות העבודה ושלמות העבודה.

חברת ניקיון קום מתמחה בשירותי פוליש לרצפות: פוליש קריסטל, פוליש ווקס, פוליש אקרילי, ליטוש מרצפות ועוד..

ליטוש שיש זוהי עבודת אומנות, לא כל חברת ניקיון בפתח תקווה יודעת לבצע עבודות ליטוש באיכות ללא פשרות.

חברות ניקיון בפתח תקווה

חברת ניקיון קום מונה עשרות סניפים ברחבי הארץ: חברת ניקיון בפ"ת, חברת ניקיון חולון, ת"א, ירושלים, באר שבע, קיסריה, נתניה, חדרה, אשדוד, רחובות ועוד..

סניף פ"ת הוא אחד הסניפים הוותיקה שלנו בו מועסקים עובדים חרוצים ומקצועיים בעלי יד ונסיון רב בתחום.

חברת ניקיון פתח תקווה מספקת שירותי ניקיון שונים ומגוונים כגון: הסרת שטיח וחידוש הריצפה, ליטוש מדרגות, ניקיון בתים לאחר שריפה, ניקוי דירה לאחר שיפוץ, ניקוי

שטיחים, ניקוי ריפודים, הדברה מפני מזיקים, ניקוי חנינונים, ניקוי חדרי מדרגות ועוד..

אנו מספקים שירותי ניקיון בשעות הערב בכדי לאפשר לבתי עסק שונים נוחיות מרבית ולא לפגוע בתפוג היומיומי של בית העסק.

אצלנו מקפידים לעמוד בלחוחת זמנים שנקבעו מראש ושומרים על רמת גימור ללא פשרות.

חברת ניקיון בפתח תקווה מחירים

אם אתם מחפשים חברת ניקיון בפתח תקווה שתהיה גם מקצועית וגם אמינה, תבצע ניקיון בסיסי של שטיחה וטאטוא או פעולות מורכבות כמו ניקוי וילונות, שטיחים או פוליש, אתם צריכים להכיר את חברת ניקיון.קום, המתמחה בשירותי ניקיון באזור המרכז והצפון כבר שנים רבות ותחת אמתחתה ישנם אלפי לקוחות מרוצים. החברה מספקת שירותיה במקצועיות רבה, באהבה ובמסירות ודוגלת בהגדלת ראש ועבודה בטוחה וטובה. בין שירותיה החברה מספקת שירותי פוליש מסוגים שונים, שירותי ניקיון לשטיחים ולספות, שירותי ניקיון לחדרים, בתים, משרדים, חנויות ועוד. 

חברת ניקיון משרדים בפתח תקווה 

חברת ניקיון בפתח תקווה – אילו שירותים מומלצים?

  • ניקיון דירות באופן שוטף – שירותים אלה מוצעים באופן שוטף לבעלי דירות שאינם יכולים לנקות את הדירה בעצמם, כאלה שאין להם זמן לעשות זאת, וכן כאלה המעדיפים לשלם למישהו אחר שיבצע את הניקיון עבורם. במסגרת ניקיון זה, מבצעים פעולות ניקיון בסיסיות אך בצורה יסודית: שטיפה, טאטוא, שטיחים, ארונות, חלונות, תריסים, אבק ועוד.
  • ניקיון דירות לאחר בנייה או שיפוץ – ניקיון לאחר שיפוץ הוא שירות שכיח במיוחד, לא רק בפתח תקווה אלא בכל הארץ. לאחר עבודות השיפוץ יש לא מעט לכלוך בבית, ברובו לכלוך קשה המצריך מכשור וחומרי ניקיון מיוחדים להסרת הלכלוך מהריצוף והפאנלים, ולנקות היטב את הדירה כדי להכין אותה לשימוש. 
  • ניקיון לקראת כניסה לדירה חדשה – לפני שאתם נכנסים לגור בדירה החדשה, זהו זמן אידיאלי לנקות את הדירה בצורה יסודית טרם הכנסת הרהיטים והציוד שלכם. 
  • ניקיון לעסקים – משרדים, חנויות, מפעלים ובתי עסק אחרים זקוקים לשירותי חברת ניקיון בפתח תקווה באופן שוטף, הן לצרכי שמירה על בריאות העובדים ואפקטיביות בעבודה, והן לצרכי רושם שנעשה על לקוחות ומבקרים במקום. לעתים הניקיון היסודי אפילו חיוני מטעמי משרד הבריאות לצורך קבלת היתר תפעול במקום.

חברת ניקיון בית בפתח תקווה 

על מה חשוב לשים לב בבחירת חברת ניקיון 

בחירת חברת ניקיון היא לא משהו שאתם רוצים להקל בו ראש, ולכן כדאי יהיה לבדוק את ההמלצות על החברה, הניסיון שלה ותחומי השירות שהיא מספקת. כמו כן, מומלץ שהחוזה הראשון יהיה לטווח זמן קצר יחסית כדי לבחון את איכות השירות של החברה. במידה והשירות הוא טוב תוכלו להמשיך להסכם ארוך טווח. חברת ניקיון.קום היא אחת מהחברות המובילות בתחום הניקיון למגזר העסקי והפרטי, בעלת ניסיון וותק רב, וכן אלפי לקוחות מרוצים וממליצים.

השאירו פניה

צרו עמנו קשר

שירותי החברה