חברת ניקיון בתל אביב

 

חברת ניקיון בתל אביב ובמרכז הארץ – חברת ניקיון קום מספקת את כל שירותי ניקיון שדרושים לכם.
חברת ניקיון קום מונה מספר צוותים של עובדים הפזורים ברחבי הארץ ומספקים עבודה נקייה עם סטנדרטים גבוהים והתוצאות מושלמות.
צוות העובדים של חברת ניקיון קום ידאגו לצחצח את ביתכם ביסודיות ולא ישאירו טיפה לכלכוך.

חברת ניקיון קום פועלת כבר למעלה מעשור שנים ומונה אלפי לקוחות מרוצים מתל אביב.
אין רחוב בתל אביב שלא ביקרנו בו וסיפקנו שירותי ניקיון.

חברת ניקיון בתל אביב – יפו

חברות ניקיון רבות מספקות שירותי פוליש אבל רק חברת ניקיון קום מרכזת את כל שירותי ניקיון בתל אביב תחת חברה אחת ויחידה.

בין שירותי החברה:
כל עבודות פוליש כולל פוליש קריסטל, פוליש ווקס, פוליש אקרילי, ניקויון משרדים, ניקיון חדרי מדרגות, ניקיון בתים, ניקוי דירות, ניקוי לאחר שריפה, ניקוי לאחר שיפוץ או צבע, הסרת שטיחים, הסרת משטחי פי.וי.סי, ניקוי ריפודים, ניקוי שטיחים, הדברה ועוד…

אצלנו בחברת ניקיון קום השירות מעל הכל והאיכות מדברת בעד עצמה.
חברת ניקיון קום מספקת שירותי ניקיון בתל אביב והסביבה במהלך כל היום, גם בשעות הערב בבתי עסק שונים עפ"י דרישת הלקוח בכדי לא לפגוע בתפקוד העסק.
חברתנו עומדת בלוחות זמנים שנקבעו מראש וסוכמו עם הלקוח.
אנו משתמשים בחומרי ניקוי אכותיים ובציוד מתקדם וחדיש ומספקים פוליש בתל אביב ובכל איזור גוש דן.

חברות ניקיון בתל אביב

חברת ניקיון תל אביב תדע להתאים לכל ריצפה את הטיפול המתאים לה ביותר.
חברת ניקיון בתל אביב מעניקה את כל שירותי ניקוי הדרושים לכם בבית ובבית העסק שלכם.
חברת ניקיון תל אביב תדאג לנקות את הבית ביסודיות ולהחזיר למרצפות את הברק שנעלם.
חברת ניקיון תל אביב מתמחה בפוליש ריצפה מכל הסוגים שקיימים כיום בשוק, פוליש ווקס שהינו הפוליש המקורי והנפוץ ביותר גם בשל מחירו הזול יחסית לסוגי פוליש אחרים.
פוליש קריסטל שנחשב לפוליש היוקרתי יותר בשל המראה הרטוב והמבריק שהוא מותיר לאורך זמן ממושך
פוליש אקרילי שנפוץ בעיקר בבתי עסק רבים בשל שכבת הגנה שמונעת היווצרות כתמים ואינה מוליכה חשמל.

 

חברת ניקיון בתים בתל אביב

בין השירותים הנפוצים ביותר באזור תל אביב תוכלו למצוא שירותי ניקיון. חברת ניקיון בתל אביב תספק בדרך כלל שירותי ניקיון לפרטיים וגם לעסקים, שכן השירותים המבוקשים ביותר הם בבתים פרטיים, במשרדים, בחנויות ובבתי עסק שונים. שמירה על הניקיון חיונית לשמירה על בריאותם של בני הבית (או העובדים במקרה של בית עסק), שמירה על נוחות, אסתטיקה, אפקטיביות ורושם ראשוני חיובי. מלבד הניקיון הבסיסי שמתבצע באופן שוטף, חשוב לנקות את המקום בצורה יסודית לעתים קרובות. לצורך כך חברת ניקיון.קום תשמח לספק לכם את השירותים הנדרשים במחירים נגישים.

 

חברת ניקיון בתים בתל אביב טלפון

חברת ניקיון בתל אביב- מתי צריכים?

ניקיון המשרד חיוני מאוד לא רק עבור רושם ראשוני שצריך לעשות על לקוחות המבקרים אותנו במשרד, אלא גם לצורך שמירה על הבריאות של הנוכחים במשרד. המשרד הוא לב ליבו של העסק, ועבור עסקים רבים הוא גם המקום היחיד שבו מתנהלים, והעובדים מתקבצים בו שעות רבות במהלך היום. לכן, חשוב מאוד לדאוג לניקיון במקום לא רק כדי שיהיה לכם ולעובדים נוח ונעים, אלא גם מטעמי בריאות. אבק מצטבר הוא משהו שלא תמיד שמים לב אליו, אך יכול בקלות לפגוע באברי הנשימה של העובדים, לגרום לבעיות לאורך זמן ועוד. כמו כן, לכלוך, אשפה או אפילו נוזל שנשפך ולא מטופל בהקדם עשויים להוביל להיווצרות חיידקים ווירוסים שונים שאתם בהחלט לא רוצים במשרד שלכם.
גם בבתים פרטיים מזמינים שירותי ניקיון בטלפון. אנשים שאינם יכולים לנקות את הבית מפאת קוצר בזמן, מגבלה פיזית, גיל או כל סיבה אחרת – יזמינו חברת ניקיון בתל אביב שתספק להם את השירות בצורה הטובה והמקצועית ביותר. בין היתר החברת תספק טאטוא, שטיפה, ניקיון כלים סניטריים, חלונות ותריסים, וישנה אף אפשרות גם להוסיף שירותי ניקיון מתקדמים לפנים הארונות, לוילונות, ניקיון שטיחים, ניקוי ספות ועוד. 

חברת ניקיון.קום תספק לכם כל מה שאתם צריכים במקום אחד

אנו בחברת ניקיון.קום מספקים שירותי ניקיון במגזר הפרטי והעסקי כבר מעל עשור לאלפי לקוחות מרוצים, ונשמח לספק גם לכם את השירות ברמה הגבוהה ביותר ובמסירות שאין שניה לה. צרו קשר באתר או בטלפון ונשמח לתת לכם שירות.

השאירו פניה

צרו עמנו קשר

שירותי החברה