ניקיון בתים

ניקיון בתים

ניקיון בתים זוהי המומחיות של חברת ניקיון .קום
אנו מציעים ללקוחותינו ניקיון דירות מקצועי תוך שימוש במיכשור מתקדם וחומרי ניקוי אכותיים שאינם נמצאים בהישג יד של עוזרת הבית.

חברת ניקיון .קום מספקת שירותי ניקיון לבית בטכנולוגיות חדישות, ניקיון בתים על ידי חברת ניקיון מומלץ ואפילו הכרחי לבצע אחת לכמה חודשים.

ניקוי יסודי ומקצועי

נכון שהבית שלכם נקי ומתוחזק על ידי עוזרת בית אבל ישנם אזורים חבויים אליהם העוזרת לא מגיעה בניקיון השבועי והשוטף של הבית מפאת חוסר זמן וגם מפאת קושי להגיע לארונות גבוהים או להסיר חלונות כבדים וכאן אנו נכנסים לתמונה, חברת ניקיון .קום תבריק את הבית ביסודיות רבה ותותיר בית מבריק ונקי מצוחצח ויחודי.

ניקיון בתים כולל:

  • ניקוי רהיטים על ידי חומר ניקוי מקצועי שמגן על הרהיטים ודוחה אבק כולל מריחת פוליטורה על גבי כל רהיטי העץ.
  • ניקוי אבק מציוד ורהיטים בכל חדרי הבית.
  • ניקוי ארונות מבחוץ ומבפנים כולל ספריות ומדפים.
  • ניקיון מטבח כולל הזזת מכשירי חשמל, מקרר, ניקוי הארונות מבפנים ומבחוץ.
  • ניקיון חדרי אמבטיה כולל הברקת כלים סניטרים, כיורים ברזים בחומרי ניקוי יחודיים, ניקיון החרסינות.
  • ניקוי חלונות ניקיון החלונות והסרתם, ניקוי תריסים מסילות וויטרינות והחזרת החלון למקומו.
  • ניקיון רצפה כולל הברקה על ידי מכונת פוליש את הרצפות והפנלים, ניתן לבצע פוליש ווקס לריצפה מבריקה או פוליש קריסטל למראה יוקרתי יותר שמחזיק למשך זמן רב יותר.
  • ניקוי שטיחים – במידת ויש בבית שטיחים מקיר לקיר אנו מתמחים גם בניקוי שטיחים מקיר לקיר תוך שימוש במיכשור מתקדם.
  • ניקוי ספות וריפודים יש לכם ספה ישנה כורסא שחשבתם לרפד ? אין צורך חברת ניקיון .קום מנקה ריפודים מכל סוגי הבדים ומחדשת את מראה הספות ומחזירה את הצבע לבד.

ניקוי מקצועי לפני אכלוס

ניקיון בתים מתאים לבתים לפני איכלוס בין אן בתים חדשים מקבלן, אנו נדאג למסור בית נקי ומצוחצח ללא שאריות לכלוך ואבק, ניקיון בתים לאחר צבע או שיפוץ כולל הסרה של כתמי צבע סיד וכד'..מהריצפה והפנלים.
ניקיון בתים מתאים לכל בית שצריך רענון,לפני חגים בייחוד לפני פסח.

ניסיון שעושה את ההבדל

חברת ניקיון . קום עוסקת בפוליש וניקיון מעל לעשור שנים, צברנו הרבה ידע ונסיון בתחום, אנו משתמשים בחומרי ניקוי הטובים ביותר מבלי לחסוך בעלויות או בכמויות.

יש ברשותנו ציוד ומיכשור מתקדם ואנו דואגים לחדש ולהתחדש מידי שנה, צוות העובדים שלנו מסור ומקצועי, עושה את עבודתו נאמנה תוך שמירה על סטנדרט גבוהה במיוחד.

שילוב של צוות מיומן, מכשור מתקדם וחומרי ניקוי אכותיים מבטיחים תוצאות מושלמות ועבודה ללא פשרות!

חשיבות הבחירה בחברה מקצועית ואיכותית

כאשר אתם בוחרים חברת ניקיון בתים לביצוע כל אחד מסוגי הטיפולים הללו, אנו ממליצים לכם לבדוק היטב את טיבה. אצלנו, למשל, תוכלו לשמוע המלצות מלקוחות העבר, שחלקם הזמינו את הטיפול כעבור שנים רבות – שוב פעם מאתנו. החברה מתמחה בכל סוגי המבנים ובכל סוגי המרצפות: פוליש קריסטל ועוד לשיש, בטון, אבן, ועוד. אנו מתעסקים גם עם אריחי שיש נדירים כמו גרניט ופורצלן ומביאים כל משטח להיות מלוטש, חלק, יפה, מבריק ומחמיא לכל דעה. בואו גם אתם והתחדשו ברצפה חדשה ומבריקה מבלי להחליף אריח אחד מבין מרכיביה. בואו ליהנות מרצפה שלא הכרתם שתשפיע לחיוב על עיצוב הבית ותגרום לו להיראות במיטבו!

השאירו פניה

צרו עמנו קשר

שירותי החברה